Реалії «Новоросії»: розстріляна п’яними «козаками» молода дівчина бореться за своє життя в реанімації

В результаті п’яних дебошів так званих «козаків», страждають мирні громадяни. Як стало відомо, в Антрациті від стрільби по мирним жителям п’яних «борців за Новорссию», була поранена молода дівчина. Користувачам соц-мереж вдалося встановити її ім’я, повідомляє інформаційний ресурс OnPress.info з посиланням на informator.lg.ua.

Постраждалу від «борців з Київської хунтою» звуть Катерина Уманець. На момент злочину, Катя зі своїм хлопцем перебувала на 32-ій зупинці міста. Саме там, розпалені після відпочинку в лазні і вирішили постріляти п’яні бійці так званого Всевеликого війська Донського» під проводом маргінального «отамана» Миколи Козицына. Зазначимо, що це не перший подібний інциндент «козаків», яким плювати на всіх навколо.

Нагадаємо, раніше «отаман» Козіцин заявляв про непокору керівництву ЛНР і створення своєї псевдо республіки.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Країни ОПЕК не будуть знижувати обсяги видобутку нафти в 2015 році

Сб Лют 7 , 2015
Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) не планує знижувати обсяги видобутку нафти в 2015 році. Про це повідомив сьогодні генеральний секретар ОПЕК Абдалла Салем аль-Бадрі, передає інформаційний ресурс OnPress.info. «Я не думаю, що з точки зору обсягів виробництва майбутній 2015 рік буде відрізнятися від поточного 2014 року», – підкреслив аль-Бадрі. За його […]

You May Like