Україна вдвічі зменшила відбір газу зі сховищ

За оперативними даними центрального диспетчерського департаменту ПАТ “Укртрансгаз”, 9 листопада з українських підземних сховищ відібрано 37 млн. куб. м/добу, що в два рази менше, ніж на початку місяця.

Про це у вівторок повідомила прес-служба компанії.

“Гнучка система управління мережею підземних сховищ залежно від температури повітря дозволяє раціонально використовувати накопичений ресурс газу в сховищах”, – наголошується в повідомленні.

Повідомляється, що блакитне паливо відбирається з 6 сховищ. Таким чином, у вітчизняних ПСГ знаходиться 15,6 млрд куб. м природного газу.

Читайте також: Кабмін зобов’язав підприємства купувати газ виключно у Нафтогазу

Нагадаємо, що з 28 серпня інформація про наявні обсяги природного газу в українських ПСГ публікується на інформаційній платформі прозорості асоціації європейських операторів газосховищ (GSE) щодня. Подивитися цю інформацію можна за адресою: transparency.gie.eu.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

НБУ заборонив будь-які депозитно-кредитні операції в рублях на території материкової України

Нд Вер 7 , 2014
Національний банк України заборонив проводити на території України кредитно-депозитні операції у російських рублях, текст постанови № 699 розміщений на сайті регулятора, передає інформаційний ресурс OnPress.info. «Заборонити проведення на материковій території України таких операцій в російських рублях: залучення вкладів (депозитів) за договорами банківського вкладу (депозиту), в тому числі збільшення суми вкладу […]

You May Like