НБУ заборонив будь-які депозитно-кредитні операції в рублях на території материкової України

Національний банк України заборонив проводити на території України кредитно-депозитні операції у російських рублях, текст постанови № 699 розміщений на сайті регулятора, передає інформаційний ресурс OnPress.info.

«Заборонити проведення на материковій території України таких операцій в російських рублях: залучення вкладів (депозитів) за договорами банківського вкладу (депозиту), в тому числі збільшення суми вкладу (депозиту), які були розміщені до набрання чинності закону («Про створення вільної економічної зони «Крим» і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України»), а також пролонгація таких договорів; надання коштів у кредит (позика), у тому числі за кредитами овердрафт, а також шляхом пролонгації терміну користування кредитом (позикою) або його часткою за договором, укладеним до набрання чинності закону», – сказано в постанові НБУ.

Так само цією постановою Національний банк прирівняв жителів Автономної республіки Крим до нерезидентам України.

Постанова вступає в силу на наступний день після його офіційного публікування.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Гривня зміцнилася ще на 15 копійок

Нд Вер 7 , 2014
аціональний банк України в п’ятницю, 14 листопада, підвищив офіційний курс гривні щодо долара на 15 копійок – до 15,4124. Про це йдеться в повідомленні на сайті регулятора. Офіційний курс гривні щодо євро становить 19,1977 проти 19,3986 днем раніше, щодо російського рубля – 0,3341 проти 0,3357 в четвер. Нагадаємо, офіційний курс […]

You May Like