Чалий не виключає «більш широкого формату переговорів з Донбасу

Новий посол України в США Валерій Чалий не виключає, що незабаром можливе створення нового, більш широкого формату переговорів для врегулювання ситуації на Донбасі, якщо Росія кардинально не змінить своєї позиції щодо України.

Про це Чалий заявив в інтерв’ю ZN.ua.

«Я думаю, що всі розуміють, що пора вже виходити на якісь рішення…Я не виключаю, що на якомусь етапі може бути зустріч перших осіб держав або представників високого рівня. Я допускаю, що це може бути більш широкий формат для припинення ескалації конфлікту і в цілому. Це може статися. Але дуже важко передбачити, коли саме», – зазначив посол.

Він також зазначив, що останнім часом «немає серйозного прогресу» ні за припинення вогню, ні щодо обміну полоненими.

«Що буде далі — поки важко сказати. Однак є чіткий сигнал, що в разі серйозної ескалації, якихось наступальних дій з боку бойовиків країни Заходу готові до посилення санкцій. І цей сигнал чітко доведений до керівництва Російської Федерації», – зазначив Чалий.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Италия: Участника арт-группы "Война" Олега Воротникова экстрадируют в Россию

Вт Вер 23 , 2014
Международная полиция Интерпол начала процедуру экстрадиции из Италии основателя скандальной арт-группы “Война” Олега Воротникова. Как сообщает портал Фонтанка.ру, 27 июля Воротников был задержан в Венеции, и местный отдел Интерпола отправил соответствующее уведомление в представительство в Петербурге. Как стало известно, местные жители вызвали полицию, увидя окровавленного Воротникова с топором, который пытался […]

You May Like