Вартість алкогольної ліцензії гальмує розвиток виноробства – спеціаліст

Вартість алкогольної ліцензії гальмує розвиток виноробства – спеціаліст
Нинішня висока і недиференційована вартість оптової ліцензії у розмірі 500 тис. гривень для виробників алкогольних напоїв в Україні гальмує розвиток вітчизняного виноградарства та виноробства.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив на нараді у департаменті агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації директор агрофірми “Радгосп “Білозерський” Віталій Шишенко.

Читайте також: Французькому виноробу загрожує термін за відмову від пестицидів

“Незалежно від обсягу вирощеної продукції виноградарства, від обсягу виноробства, разливаешь 100 тис. пляшок вина або горілки, або бренді, або 10 млн пляшок, плата за ліцензію – 500 тис. гривень щороку. Це проблема для таких виробників як ми. Ми винограду вирощуємо, напевно, в першій трійці в Україні, а розливаємо вина і виноматеріалів в останній, напевно, сотні, десь там.

Ця проблема – 500 тис. гривень оптової ліцензії – дуже актуальна. Вона гальмує і демотивує розвиток “, – сказав Шишенко.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У бюджеті-2015 Україна не розраховує на доходи від підприємств Донбасу

Нд Вер 7 , 2014
У проекті бюджету на 2015 рік Україна не розраховує на надходження від підприємств, які знаходяться на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Про це в ефірі телеканалу “1+1” заявив міністр фінансів Олександр Шлапак. “У проекті бюджету-2015 Україна не розраховує на окуповані території”, – зазначив він. Міністр додав, що близько 30% […]

You May Like