Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво біля Лаври

Президент України Петро Порошенко запевняє, що отримав всі дозволи на будівництво у буферній зоні Києво-Печерської Лаври.

Про це Глава держави заявив під час прес-конференції, коментуючи інформацію в ЗМІ про те, що Міністерство культури не давала дозволів на будівництво на його ділянці в цій зоні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я не маю ніякого відношення до того, щоб отримувати або не отримувати дозволи, тому що це повинна робити будівельна компанія. Вона вже на наступний день провела прес-конференцію і показала всі дозволи, які були отримані ще у 2012 і 2014 роках. Але журналістові було це просто не цікаво”, – сказав Порошенко.

Читайте також: Порошенко відповів на закиди про сина-депутата та кумі-міністра

Він пояснив, що в буферній зоні Лаври планувалося побудувати стіну проти зсуву з-за аварії, що виникла після знаходження боєприпасів часів Другої світової війни.

“Але це журналісту не цікаво. Цікаво було створення іміджу – а Президент порушує закон чи ні? Ні, не порушую, отримано всі дозволи, і я цим пишаюся”, – резюмував Глава держави.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Луганск полностью отключен от энергоснабжения из-за постоянных обстрелов

Ср Лип 23 , 2014
Как сегодня сообщили в пресс-службе городского совета Луганска, город полностью отключен от энергоснабжения из-за постоянных обстрелов областного центра и вооруженных столкновений. В частности, была повреждена еще одна линия, которая питает город со стороны Краснодона. На данный момент обесточены жилые дома, объекты социальной сферы, в том числе лечебные учреждения. Больницы временно […]

You May Like