Анкара «обрізала» Москві Турецький потік

Анкара «обрізала» Москві Турецький потік
Туреччина не піде на поступки російської компанії “Газпром” в питаннях реалізації проекту “Турецький потік”.

Про це заявив міністр енергетики і природних ресурсів Туреччини Танер Йилдиз, повідомляє Росбалт.

“Москва бачить в нас тільки транзитну країну. Для нас у цьому немає ніякого сенсу. Ми зацікавлені у створенні спільної системи поставок. Принципова угода з цього питання було досягнуто, проте Росія пішла на поступки”, — сказав турецький міністр.

На думку міністра, “Турецький потік” повинен відповідати інтересам як Москви, так і Анкари.

“Ми ніколи не підемо на поступки, які загрожують нашим інтересам”, — зазначив політик, додавши, що проблема не може бути вирішена тільки наданням знижок на газ.

Як відомо, запуск першої нитки морського газопроводу “Турецький потік” з Росії на захід Туреччини планувався на кінець 2016 року. Москва розглядала її як альтернативу українському транзиту. Передбачалося, що в загальній складності чотири нитки повністю вирішать питання поставок російського газу до країн центральної та південної Європи.

 

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

ПРИЧИНЫ ОТСТАВКИ ЯЦЕНЮКА: РАСПАД КОАЛИЦИИ И БЛОКИРОВАНИЕ ИНИЦИАТИВ

Нд Бер 23 , 2014
Премьер-министр Арсений Яценюк попросил коллег в парламенте и народ Украины правильно его понять. Распад коалиции, по его словам, означает непринятие жизненно важных в нынешней ситуации решений. “У нашего правительства сейчас нет ответа на вопрос, чем платить зарплаты, чем мне завтра утром заправить БТРы, как мне заплатить семьям людей, которые погибли. […]

You May Like