ЄС виділив Україні ще 260 мільйонів і гуманітарку для Донбасу

ЄС виділив Україні ще 260 мільйонів і гуманітарку для Донбасу
Євросоюз надав Україні черговий транш в 260 млн євро макрофінансової допомоги, а також виділив додатково 3,3 млн євро гуманітарної допомоги населенню в зоні конфлікту на Донбасі.

Про це заявила в середу Єврокомісія, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Брюсселі.

«Сьогодні Єврокомісія від імені ЄС надала позику Україні в 260 млн євро в якості частини країні макрофінансової допомоги», – повідомила Єврокомісія.

Ці фінансові ресурси додалися до 600 млн євро, виділених раніше за двома програмами макрофинпомощи.

Також ЄС виділяє 3,3 млн євро гуманітарної допомоги ураженого конфліктом населенню на сході України з метою підготовки до зимового періоду. Після цього траншу європейська сторона планує надати 4,5 млн євро для забезпечення потреб тимчасових переселенців в Україні.

«Євросоюз готовий збільшити підтримку населення, ураженого конфліктом, як складової частини загальної допомоги Україні», – зазначила верховний представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могерини.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Експерт: катастрофічна девальвація рубля штовхає росіян до «фінансового туризму» в Білорусію...

Пн Лип 7 , 2014
На думку фінансового аналітика офіційного партнера «Альпарі» в Мінську Вадим Иосуб впевнено заявляє, що «перелякані» обвалом рубля росіяни «кидаються» в Білорусію, «але не за покупкою валюти, а за відкриттям рублевих вкладів», повідомляє інформаційний ресурс OnPress.info. «Так званий фінансовий туризм може мати місце, але лише з метою зберігати гроші в Білорусії, […]

You May Like