У США обурені тим, що Україна ще не ввела санкцій проти РФ

Джеффрі Пайєтт обурений тим, що в той час, коли ЄС і США ввели проти Російської Федерації санкції, Україна не зробила цього. Таку заяву він зробив під час інтерв’ю виданню «Фокус», передає новину OnPress.info.

«В той час, коли західні фірми несуть збитки від введення антиросійських санкцій, які спрямовані на захист суверенітету України, український бізнес продовжує отримувати прибуток, що є не найкращою ситуацією», – заявив посол.

«Принципово важливо, щоб українські рішення у сфері економіки і торгівлі не підривали того впливу, який мають здійснювати європейські та американські санкції», – додав він.

Крім цього Пайєтт зазначив, що для США питання санкцій є принциповим і їх слід вводити максимально прозоро.

«Набагато краще, якщо перелік санкцій публікується у державних ЗМІ, де кожен може побачити, які правила. Таким чином виключаються підозри в будь-яких закулісних домовленостях», – резюмував посол.

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Саудівська Аравія обвалила ціни на нафту

Ср Тра 7 , 2014
Один з найбільших експортерів нафти на світовий ринок, Саудівська Аравія знизила ціни на чорне золото, щоб утриматися на Американському ринку. В зв’язку з цим вартість ф’ючерсів на нафту марки WTI знизилися до рекордного мінімуму за останні два роки, досягнувши позначки в $78.30. Передає новину новину OnPress.info. На тлі здешевлення нафти […]

You May Like