Савченко хоче оголосити сухе голодування – адвокат

Українська льотчик, депутат Верховної Ради Надія Савченко, яку незаконно утримують у російській в’язниці, має намір оголосити сухе голодування.

Про це заявив Дощу адвокат українки Ілля Новіков.

“Надія дійсно обмірковує можливість переходу на сухе голодування. Поки що ми бачимо, що на всі наші пропозиції і кроки ми тільки чуємо дуже зарозуміло від Слідчого комітету, що їм видніше, і вони розберуться. Ми, звичайно, будемо штовхати їх під руку”, – розповів Новіков.

Адвокат бачив Савченко напередодні, 26 лютого, і відзначив її “мінливий стан”. За його словами, у Надії сильно хворів шлунок. На засіданні суду 25 лютого було помітно, що їй було важко сидіти.

“У неї, за словами німецьких лікарів, вже явно намітилися проблеми з жовчним міхуром. І в найближчі дні можуть початися проблеми з нирками”, – додав Новиков.

Читайте також: Савченко – Джемілєву: Ви голодували 303 дні. У мене є приклад

Раніше німецькі лікарі обстежили Савченко в камері. З їх укладення випливає, що їй не варто занадто оптимістично оцінювати стан свого здоров’я.

У лікарні “Матроської тиші” адвокатів Савченко і її саму запевнили, що не будуть годувати її насильно.

 

Oleg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Інцидент: під час матчу у футболіста потрапила блискавка

Нд Бер 9 , 2014
Футболісту перуанського клубу «Спорт Акуилла» не пощастило під час футбольного матчу, тому що у нього вдарила блискавка. Такий інцидент відбувся під час матчу кубка Перу проти команди «Фуэрза Мінера». Так, на самому початку другого тайму пішов дощ, а потім і почався грім. У певний момент вдарила блискавка прямо у футболіста […]

You May Like