Пн. Чер 24th, 2024

Україна стикається зі значним підвищенням випадків гострих респіраторно-вірусних інфекцій, зокрема COVID-19, що призвело до смерті 45 людей, включаючи одну дитину, за останній тиждень. Спалах ГРВІ призвів до госпіталізації понад 4 000 осіб, підкреслюючи значний тиск на медичну систему.

Зростання Показників за Лише Один Тиждень

Міністерство охорони здоров’я повідомляє про підвищення кількості хворих, зазначаючи, що навіть в областях, де епідемічний поріг не перевищений, спостерігається деяке зростання. Тернопільська область, зокрема, зіткнулася зі значним поширенням інфекцій, які становлять загрозу для дорослих і дітей.

Виклики та Заходи МОЗ для Боротьби з Інфекціями

Медичні фахівці підкреслюють важливість вакцинації проти COVID-19 та грипу як ефективного засобу боротьби зі спалахами. Вакцини доступні безкоштовно для усіх категорій населення і надаються в спеціалізованих медичних закладах та аптеках.

Популярні Методи Профілактики та Щеплення

Широкий Діапазон Вакцин для Різних Вікових Груп

В Україні широко поширені вакцини від COVID-19, такі як Janssen та Comirnaty, виробництва Pfizer, які є ефективними і безпечними для використання. Додатково, доступні якісні вакцини проти грипу різних виробників, що дозволяє знизити ризик зараження та поширення інфекцій серед населення.