Сб. Кві 20th, 2024

Натан Аке забив двічі, коли Нідерланди обіграли Гібралтар у кваліфікації Євро-2024, здобувши першу перемогу під час другого періоду Рональда Кумана на посаді голови.

Голландці повністю домінували проти «міноу» у «Фейєнорді», виконавши всі 51 удар у грі та володіючи м’ячем у 86%.

Куман очолив команду після Чемпіонату світу, але минулої п’ятниці вони програли Франції з рахунком 4:0 у стартовій грі цієї кампанії.

Мемфіс Депай і Ейк забили головами від м’ячів Дензела Дамфріса, а Ейк забив третій, відбитий наприкінці.

Гравець Гібралтару Ліам Уокер був вилучений на 51-й хвилині за невдалий удар проти голландського дебютанта Матса Віффера.

Куман, який раніше був головним тренером Нідерландів з 2018 по 2020 рік, змінив Луї ван Гала після чемпіонату світу в Катарі.

Форвард Гібралтару Лі Кашіаро продовжив свій рекорд як найстарший гравець, який коли-небудь брав участь у кваліфікації чемпіонату Європи у віці 41 року та 179 днів.

Команда, що посідає 200-те місце у світовому рейтингу, дебютувала на міжнародному рівні Нільсу Хартману, який народився в Нідерландах, який зараз є студентом Університету Лафборо та виступає за їхню футбольну команду.