Вт. Тра 21st, 2024

Зміни, що визначають новий етап

OpenAI переписує правила гри зі своєю найновішою ініціативою. Функція перегляду веб-сторінок у ChatGPT стала революційним кроком у світі штучного інтелекту. Це означає, що користувачі ChatGPT отримають можливість переглядати веб-сторінки, що розширить їх доступ до інформації та збільшить корисність чат-бота.

Контроль Веб-Сайтів над Взаємодією

Прагматичний підхід до обмежень

Згідно із повідомленням Reuters, ця нова функція дозволить веб-сайтам контролювати, як ChatGPT взаємодіє з їхнім контентом. Це важливий крок у збереженні безпеки та контролю віртуального простору, який надається OpenAI.

Доступність та Майбутнє

Від кількох до всіх: шлях до розширення

Зараз функція перегляду доступна для користувачів Plus і Enterprise, але OpenAI планує її розширення для всіх користувачів у найближчому майбутньому. Для її активації потрібно буде вибрати “Перегляд за допомогою Bing” у селекторі під GPT-4.

Від Голосу до Зображень

Подальші кроки у розвитку ChatGPT

Поміж всіми цими інноваціями, OpenAI оголосила про важливе оновлення, що дозволить ChatGPT вести голосові розмови з користувачами та взаємодіяти з ними за допомогою зображень. Це надасть чат-боту більше схожості з популярними ШІ-помічниками, такими як Siri від Apple.

Оновлення в ChatGPT

OpenAI продовжує впроваджувати вражаючі зміни у своєму продукті, роблячи його все більш потужним та корисним для користувачів. Ці нові можливості відкривають нові перспективи у використанні штучного інтелекту в щоденних завданнях та дослідженнях.